Exenize Rehberi

Excel, Word, Whatsapp ve e-postalar arasında kısır bir döngüye girmeyin. Setinizi tek merkezden ve uçtan uca yönetin. Çekim programınızdaki revize, düzenleme ve güncellemeleri hızlıca gerçekleştirin. Güncel planlarınızı ekibinizle saniyeler içinde paylaşın.

İnternete bağlanabilen her Telefon, Tablet, Laptop ve PC'den Exenize hesabınıza erişip setinizi yönetebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet tarayıcınızdan (Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera vs.) www.exenize.com adresine girmek. İdeal hız ve kullanım kolaylığı için; cihaz olarak; tablet ve laptop, tarayıcı olarak; Google Chrome kullanmanızı öneririz.

Ölçeği ne olursa olsun film/dizi setinizi organize edebilmeniz için özel geliştirilmiş 12 adet araç bulunmaktadır. Organizasyon araçlarımız birbiriyle bağlantılı çalışır. İhtiyacınız olan veriyi sadece bir kere girmeniz yeterlidir. Kopyala-yapıştır'a veda edin. Senaryonuz hazır olur olmaz hazırlık aşamasından, çekim sonuna kadar başka hiç bir yazılıma ihtiyaç duymadan setinizi yönetebilirsiniz.

Verilerinizin çok değerli olduğunu biliyoruz ve buna göre siber güvenlik önlemleri aldık. Kişisel bilgileriniz dahil olmak üzere tüm verilerinizi 256 bit SSL teknolojisi ile şifreleyerek saklıyoruz. Sunucu hizmeti olarak; Netflix, Vodafone, Philips gibi dünya çapında operasyon gösteren firmaların da kullandığı Amazon AWS'i kullanmaktayız.

Exenize ©