© Exenize


HAKKINDA

Exenize yapım öncesi ve yapım sürecini daha hızlı ve dinamik hale getiriyor. Sağladığı online etkileşim, kağıt kullanımına oranla daha verimli ve hatasız bir deneyim sunuyor. Callsheet, ScriptBreakdown iş takvimi, gider tablosu, senaryo, Story-Board ve ekip listenize telefonunuzdan erişme olanağı sağlıyor.
Senaryonuzu sahnelere ayırın ve ScriptBreakdown'a yükleyin. SciptBreakdown'dan çekmek istediğiniz sahneleri seçin ve yeni bir Callsheet yaratın. Yeni yarattığınız Callsheet'i tek tıkla ekibinize e-posta atın. Her yeni yarattığınız Callsheet için Takvime yeni bir çekim günü otomatik olarak eklenecek. Takviminize yapılacak diğer şeyleri ekleyeyin. Gider kalemlerinizi ekleyip; miktara, ekibe ve tarihe göre sıralayın. Ekip listenize hızlıca ulaşabilir, iletişim bilgilerini görebilir, ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Senaryolarınızı ve Story-Board çizimlerinizi ekleyebilir, yapılacaklar listenizi düzenleyebilir ve setin durumunu yapımcıya tek tuşla ulaştırabilirsiniz. Tüm bunları ekibinizle hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

HER ŞEY BULUTTA!

İstediğiniz her yerden setinize ve planlarınıza erişin. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Yükünüzü hafifletin. Dosyalar ve sayfalar arasındakaybolmayın. setinizi uçtan uca yönetin.Görev dağılımı yapın, sorumluluğu bölüşün. Tüm bilgi ve verileriniz 256 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek korunmaktadır.

Telefon, Tablet, Bilgisayar

Sahne Dökümü, İş Planı, Callsheet

© Exenize

Günlük, Haftalık, Aylık Planlar

Proje Yönetimi, Dosyalar, Raporlar